6000 тийнейджъри се събраха за британската премиера на "Здрач"

ПР и събития

Последният филм от хитовата "вампирска" поредица "Здрач" - "Зазоряване – част 2" бе представен във Великобритания с бляскава премиера.

Събитието събра около 6000 тийнейджъри, съобщават медиите на Острова. Много от феновете на сагата са нощували с дни на мястото, за да видят на живо звездите от филма – Кристен Стюарт, Робърт Патинсън и Тейлър Лаутнър.

За изненада на мнозина сред филмовите критици, както и на самите тях, "Здрач" даде летящ старт на кариерата на тримата актьори. Тази година Кристен Стюарт, която пристигна на премиерата с черен дантелен костюм с гол гръб на Зухаир Мурад, бе обявена за една от най-високоплатените актриси в САЩ. Партньорът й извън екрана Робърт Патинсън призна, че филмът е променил всичко в живота му.

Сред феновете, пристигнали в Лондон за британската премиера на лентата, е имало младежи от Щатите, Дубай, Швеция, Норвегия и Унгария.

Коментари

НОВ КОМЕНТАР

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

Ferrari пуска на търг първия си електрически автомобил за 1,1 милиона долара
Как да разберете дали сте оставили добро първо впечатление?
Две престижни международни отличия за успешния преход на България към плащания в евро
На днешната дата, 24 юли. Имен ден празнува Христина
Заради мравки в храната: Собственикът на ресторант с две звезди Michelin е изправен пред затвор
Без скъпите бижута: Галерия „Аполон“ в Лувъра отново отвори врати след обира през есента
Цитат на деня
Без да участва в шоуто: Дейвид Бекъм е спечелил повече от реклама от Шакира и Джъстин Бийбър на Световното в САЩ