Стая за 12 000 за дъщерята на семейство Бекъм

Стая за 12 000 за дъщерята на семейство Бекъм

12 000 долара е дала бившата спайска Виктория Бекъм за обзавеждането на стаята на нероденото си още момиченце.

През юли тя ще дари съпруга си Дейвид Бекъм с четвъртото дете и първото момиче в многолюдното им семейство. Виктория не крие, че от години мечтае най-много за женско чедо. И явно за него е готова на всичко, само и само детето да има най-доброто.

„Детската стая на малката е готова. Обзаведена е с много вкус в кремаво и бледорозово, в стил ретро шик с много френски мебели. Както може да се очаква, бебето ще расте сред истински лукс”, разкри приятелка на Пош Спайс.

Момиченцето се очертава и като модна икона още от най-невръстна възраст. Майка му, която има опити като дизайнер и се слави с тоалетите си, е купила на дъщеря си десетки дрешки от най-прочутите стилисти.

„Тя обиколи най-елитните бутици и се прибра с купища роклички, блузки, полички и обувчици. Вълнува се много, защото най-сетне ще има дъщеря, която ще може да конти като кукла”, обясни неназованата приятелка.

Коментари

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

Турски криптоизмамник, осъден на над 11 000 години затвор, е открит мъртъв в килията си тази сутрин
Китайският президент Си Дзинпин предлага създаване на глобален орган за регулиране на изкуствения интелект
На днешната дата, 2 ноември. Рождениците днес
„Политико“: България проучва възможности за изключение от американските санкции срещу „Лукойл“
Target възприема нов маркетинг подход за колаборацията си с Woolrich
Как да научите мозъка си да преодолее перфекционизмa?
Уолстрийт смята, че токенизацията ще промени световните пазари. Сега е ред на златото
Шефът на Razеr: Подгответе се изкуственият интелект да промени всичко в гейминг индустрията