Обама призна, че не пуши, защото се бои от жена си

Обама призна, че не пуши, защото се бои от жена си

Президентът на САЩ Барак Обама призна, че не пуши от шест години. Той се пошегува, че е оставил вредния навик от страх пред Първата дама Мишел Обама, предаде NBC.

Президентът всъщност не искал да направи това признание публично. То стана такова случайно, заради включен микрофон, намиращ се в близост до Обама и Маин Киай от ООН, които разговаряли в коридорите на сградата на организацията в Ню Йорк.

„Надявам се, че сте отказали пушенето“, подхвърлил Обама на събеседника си. Киай отговорил, че от време на време пали по някоя цигара и на свой ред задал същия въпрос на президента.

„През последните 6 години не съм изпушил нито една цигара... защото се боя от жена си“ отговорил той с усмивка.

Слуховете, че пуши, съпровождаха Обама още през първата му предизборна кампания през 2008 г. Вредните навици на политиците се обсъждат широко в САЩ. Телевизионният канал „Фокс Нюз“ дори проведе допитване сред зрителите дали са готови да изберат пушач за президент. Много от тях отговориха с "Не" на въпроса.

Коментари

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

Лидерите на страните от ЕС са направили първа крачка към използване на замразени руски активи в полза на Украйна
Времето: Топло и дъждовно. Жълт код за силен вятър е обявен в 25 области
На днешната дата, 24 октомври. Рождениците днес
Цитат на деня
8-и банково-финансов форум: Лични финанси - инвестиции, доходност и има ли „живот извън банките“?
AB InBev си партнира с Netflix за ко-брандирани кампании и събития на живо
8-и банково-финансов форум: Дигитална трансформация и иновации в банковия сектор
Как Европа може да използва замразените руски активи, за да помогне на Украйна?