Ключова дума
|Автори
|Advertorial
|Фотогалерия
|Финанси
|Реклама
|Политика
|Лидерство
|Компании
|България
|Стил
|Свят
|ПР и събития
|Политика
|Общество
|Енергетика
|Бизнес
|Туризъм
|Общество
|Лица
|Култура
|Криейтив
|Класации
|Техники за успех
|София
|ЕС
|Екран
|Банки
|Мениджмънт
|Светска хроника
|Технологии
|Хороскоп
|Маркетинг
|На днешната дата
|Любопитно
|Всичко от деня
|Цитат на деня
|Job Мениджър
|Виц на деня
|Коментари
|Жената е ...
|За нас
|Реклама
|ISO 9001-2015
|Fractal Games
|Декларация за поверителност
|Икономика
|M Events
|M Видео
|Коментари
|Избори за местна власт/2023
|Политика за бисквитки
|Наградите на Mediamixx 2015
За 21-ви пореден път в курортен комплекс Албена се състоя годишният медиен фестивал Mediamixx. През 2015 г. събитието отново отличи редакции и имена с принос към развитието на медийната среда и журналистиката в България.
Генералният директор на Българската телеграфна агенция (БТА) Максим Минчев си тръгна с една от големите награди. Той получи приз за принос в създаването на диалогична среда за българските медии. Наградата му беше връчена от директора на Българската национална телевизия (БНТ) Вяра Анкова. Отличието е признание за приноса му към проекта "Световни срещи на българските медии".
В областта на пресата награда за независима журналистика получи вестник "Сега", посочва сайтът на фестивала.
Отличие за създаване на стойностни медийни продукти взе издателството QM Media.
БГ Радио беше наградено за това, че с програмата си с години подкрепя и популяризира българската музика.
Награда "Ефективна разследваща журналистика" получи Нова Телевизия.
За успешен иновативен проект в интернет беше обявен Facing the Sun.
С почетна награда, освен Максим Минчев, си тръгна и Пламен Русев. Той беше награден за създаването и развитието на на конференцията Webit. Наградата му носи името Smart Investment.
Награда на Албена за успешен старт на сериал взе "Връзки" на bTV.
БНТ беше отличена по случай 55-годишнината на новинарската емисия "По света и у нас".
ОЩЕ ОТ КАТЕГОРИЯТА
|
|
Белият дом ще обяви, че китайските съоръжения на Nexperia ще възобновят доставките на чипове
Технологии |Френският премиер призовава за преговори на закрити врати след одобряването на нов данък върху богатството
Политика |Китайският президент Си Дзинпин предлага създаване на глобален орган за регулиране на изкуствения интелект
Технологии |Премиерът на Kанада се извинил на Тръмп за реклама с Рейгън, която разгневи американския президент
Политика |Капиталови разходи за 380 млрд.долара: Печелившите и губещите от бума на AI през това тримесечие
Технологии |Пентагонът е дал зелена светлина за предоставяне на „Томахоук“ на Украйна. Решението е в ръцете на Тръмп
Свят |Тоалетна от масивно злато ще бъде предложена на търг в „Сотбис“
Любопитно |Румен Радев: Само партията, която лично аз обявя, може да бъде моя партия
Политика |Заради липса на пратки закриват над 200 пощенски клонове в Гърция
Свят |„Киев пост“: Освен в Румъния, САЩ ще намалят военното си присъствие и в България, Унгария и Словакия
Свят |Методът 1-2-48 за борба с бърнаута
Техники за успех |На фокус следващите седем дни: Липсващи данни, петролни санкции и лихвени проценти
Финанси |Неидентифициран дрон предизвика закъснения и отклонени полети на летището в Берлин
Свят |ADVERTORIAL
Кредитните карти на Fibank вече предлагат разсрочване на вноски без оскъпяване
Интер Експо Център представя изцяло обновен конгресен етаж и модернизирани изложбени зали – ново ниво в организацията на събития у нас
Коментари
Няма въведени кометари.