Най-голямата криза в брака настъпва през…
Десетата година е най-тежка е най-тежката в брака, установи екип от учени от университета "Бригам Йънг" в САЩ, съобщи в. Дейли телеграф.
Изследователите събрали данни за семейния живот на над 2000 жени. Резултатите показват, че от самото начало щастието в брака намалява, а комуникациите между партньорите се влошават. Причината вероятно е недоволството на жените от товара на домакинските задължения и грижите за децата.
Нещата започват да се подобряват чак след 15-ата година. Конфликтите лека полека намаляват и достигат най-ниската си точка за 35-годишнината от брака.
Данните са събрани от жени, родени между 1957 г. и 1964 г. Те показват, че в самото начало 66% от семействата са щастливи, но това чувство бързо избледнява, посочва БТА. Една трета се подобряват след три десетилетия, но никога до нивото през медения месец.
Ключови думи
НОВ КОМЕНТАР
ОЩЕ ОТ КАТЕГОРИЯТА
|
|
Коментари
Няма въведени кометари.