Том Ханкс връща пари на недоволни зрители

ПР и събития

Актьорът и режисьор Том Ханкс изненадващо върна парите за билетите на зрители, които са били разочаровани от последния му филм „Лари Краун", предаде BBC.

Случката е станала на калифорнийска бензиностанция, където прочутият актьор се заприказвал със семейна двойка.

Семейството споделило, че е гледало последният филм на Ханкс - „Лари Краун", на който той е режисьор и изпълнява една от главните роли.

„Хареса ли ви?", заинтересувал се Ханкс. „Не много…", отговорило семейството.

В следващия момент, без да се замисля, холивудската звезда извадил 25 долара и ги дал на учудената двойка.

„Извинявам се, че съм ви разочаровал с работата си. Задължен съм да ви върна парите" – заявил Ханкс и допълнил: „Ще направи всичко възможно следващият ми филм да стане много по-добър“.

Коментари

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

На днешната дата, 1 март. Честита Баба Марта! Имен ден празнуват Марта, Мартина, Мартин
Великобритания твърди, че ирански ракети са изстреляни срещу Кипър. Никозия отрича
Десетки полети в Близкия изток бяха отменени, а пътниците останаха блокирани
Времето: Очаква ни топъл и слънчев ден
Иран потвърди смъртта на аятолах Али Хаменей
Неизвестно за известните: Изобретател на пароструйката прави фурор със статуята на Христос в Рио и пл. „Св. Петър“ в Рим
Иранският министър на отбраната и командващият революционните гвардейци са били убити
МВнР отправи предупреждение към българските граждани в региона на Близкия Изток