„М-тел” с награда за отговорен бизнес

„М-тел” с награда за отговорен бизнес

„М-тел” спечели наградата за „Инвеститор в обществото”, която се дава от Българския форум на бизнес лидерите. Той отличава за седми път социално отговорни бизнеси. Най-големият телекомуникационен оператор бе отличен за проекта "1788 - нашият отговор 178 години след морзовата азбука".

Инвеститор в околната среда стана „Уникредит Булбанк” за проекта си "Национална зелена програма".

Сименс България" взе отличието "Инвеститор в човешкия капитал и условията на труд” за изграждането на детски градини към офисите на компанията "

Приз за "Инвеститор в знанието" получи "Овергаз инк." за проекта "Професионално обучение".

"Шанс за живот, шанс за нови спомени" на „Проктър енд Гембъл” получи първото място в категорията "Инвеститор в маркетинг, свързан с кауза".

Специалната награда "ENGAGE" бе присъдена на "Виваком" за проекта "Виваком в подкрепа на дислексията".

Още една специална награда - за добри социалноотговорни практики на малко или средно предприятие в България получи Центърът на учебно-тренировъчните фирми за проекта "Ученическа академия Корпоративна социална отговорност".

Коментари

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

Имейлът не е мъртъв — но вашата стратегия може би е. Ето как да я съживите
Тази нощ преминаваме към зимно часово време
Япония вдигна изтребители, след като руски стратегически бомбардировачи прелетяха над Японско море
Канцлерът Мерц очаква САЩ да освободят германското подразделение на „Роснефт“ от санкции
На фокус следващите седем дни: Избори в Аржентина, отчети от „Великолепната седморка" и заседания на Фед и ЕЦБ
Как успешните лидери се изправят на крака след провал
Тръмп: Китай може да помогне на САЩ в отношенията с Русия
Откриха наскоро изчезнала картина на Пабло Пикасо