Котарак възкръсна 5 дни след погребението

ПР и събития

Историята на Барт е достойна за филм на ужасите – 23-месечният котарак се надигна от гроба 5 дни след като е бил погребан.  Макар легендата да казва, че котките имат 9 живота, историята на Барт от Тампа, Флорида, привлякла вниманието на The Independent и на любителите на животни.

Барт, вече по-известен като „Зомби котарака”, бил блъснат от кола и агонизирал на улицата. Така го намерил стопанинът му. В шок, собственикът помолил съсед да погребе домашния любимец.

5 дни по-късно с огромни усилия и с много драскане животинката успяла да изкопае земята и да стигне да дома си. Изуменият му собственик го завел на лекар. Сега котето-зомби се възстановява. При катастрофата е загубил едното си око и е претърпял операция на долната челюст.

Ключови думи

Коментари

НОВ КОМЕНТАР

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

Връх Олимп и плажовете от десанта в Нормандия влязоха в Списъка на световното наследство на ЮНЕСКО
30 евро струва пренасянето на багаж с кон в последната 10-километрова отсечка до Седемте рилски езера
Ридли Скот екранизира легендарния роман „Островът на съкровищата“ с Хю Джакман в ролята на пирата Джон Силвър
От „Бодигард“ и Самара Джой до Снежанка и Майкъл Джексън: големите събития, с които More.com влиза в културния календар на София
Прогноза: При лош сценарий на конфликта в Персийския залив бензинът у нас може да надхвърли 2 евро за литър
Москва пое управлението на руските активи на енергийните гиганти Uniper и Fortum
На днешната дата, 27 юли. Имен ден празнуват Добрин, Добри и Панталей
Звездите за бизнеса от 27 юли до 2 август: Ускорение в професионалния ритъм