Най-харесваните туристически атракции в света (фотогалерия)
Най-желаните за посещение туристически атракции се намират на хиляди километри една от друга. Те са съвсем различни.
Няма държава, която да се очертава като най-привлекателна дестинация сред пътуващите хора и мечтателите. Хората по света масово искат да видят с очите си както модерни галерии, така и храмове с многохилядна история. Това сочи класиране на потребителите на сайта с туристическа информация TripAdviser.
Той състави списък с 25-те най-харесвани от туристите дестинации тази година, на базата на допитване до аудиторията си. В него изброява най-любимите аквапаркове, природни чудеса и исторически паметници.
В поредица, която стартираме днес и ще продължи в следващите дни, ще ви покажем със снимки какво включва селекцията. В началото на класацията доминират катедралите.
24. Катедралата на Св. Йоан Кръстител в Савана, Джорджия.
Ключови думи
ОЩЕ ОТ КАТЕГОРИЯТА
|
|
Автоматичното отчитане на аптеките елиминира изцяло грешките при отпускане на лекарства
Общество |Редки ранни рисунки на Мечо Пух ще бъдат продадени за първи път
Любопитно |На фокус следващите седем дни: Уорш, преговори за мир и влошаване на икономическата среда
Икономика |1224 обвиняеми и подсъдими ще гласуват в 25 секции в арестите и затворите в страната
Общество |Видеокаст „Context by Мениджър”, Епизод 1: Глобалните сътресения и ефектът върху България
Общество |Москва пое управлението на руските активи на енергийните гиганти Uniper и Fortum
Енергетика |Докато трае примирието с Израел: Иран обяви, че отваря напълно Ормузкия проток
Свят |Закъснели, но необходими: Как данъчните облекчения за R&D ще променят българската икономика?
Икономика |Пет практични начина за изграждане на култура на казване на истината на работното място
Техники за успех |Въпреки оплакванията: Организаторите на Олимпийските игри през 2032 г. в Австралия не се отказват от състезания в река с крокодили
Спорт |Откриват нова автобусна линия №95 в София
Общество |На днешната дата, 17 април. Рождениците днес
На днешната дата |Времето: Значителна облачност над Южна България
България |ADVERTORIAL
Програмата „Капка по капка“ спечели наградата „Инвеститор в околната среда“ в Годишните награди за отговорен бизнес
United Group разшири оптичната си мрежа в региона с напълно изградения подземен оптичен кабел между Атина и Солун


Коментари
Няма въведени кометари.