Какво чете Барак Обама това лято

Какво чете Барак Обама това лято

Барак Обама ще се посвети на четене на книги по време на отпуската си, съобщава в. „Политико” и публикува списъка от заглавия в програмата на американския президент.

В куфара на президента влизат „Всичко, което е” – последният роман на Джеймс Солтър, историческият „Светлината, която не виждаме” на Антъни Доер, „Шестото измиране. Неестествена история” на Елизабет Колберт, „Низина” на Джумпа Лахири, „Между света и мен” на тъмнокожия журналист Та-Нехиси Коутс и биографичният „Вашингтон: Един живот” на Рон Черноу.

Изданието определя като амбициозен плана на президента да прочете всичките 6 книги за 16 дни отпуска и изчислява, че на книга се падат по 2 дни и половина.

Барак Обама замина със семейството си за курорта Мартас-Винярд на 7 август, ден по-рано от планираното. Президентската двойка ще почива в усамотена вила в западната част на острова, където прекара ваканцията си и миналата година.

Ключови думи

Коментари

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

Франция оправда блогърите, които твърдяха, че Бриджит Макрон е мъж със сменен пол
Британска суперяхта за 80 млн. паунда изгоря за 5 часа в елитния френски курорт Сен Тропе
Производителят на медицинските роботи da Vinci открива завод за 42 млрд. евро в Първомай
Джейми Даймън с остро послание към Европа: Вие губите!
Украйна ще получи от Германия оръжейни системи с далечен обсег на действие до края на юли
Неизвестно за известните: The Doors дават името, а Ерик Клептън е първият клиент на най-музикалното кафене в света
Времето: Топло и слънчево, но следобед ще се заоблачи
Националният съвет на "Продължаваме промяната" обсъжда внасяне на вот на недоверие наесен